O BLOGU

Witaj na moim blogu !

Co na nim znajdziesz ? Informacje jak radzić sobie z rozmaitymi problemami prawnymi jakie mogą zaistnieć w naszym powiecie. Oczywiście będą tematy nie tylko dla mieszkańców powiatu ale w zamyśle jest zajmowanie się właśnie problemami tu występującymi.

Ten blog nastawiony jest na interakcje 🙂 Co to oznacza ? Otóż liczę na komentarze i maile, które pomogą mi wybrać interesującą tematykę.

Pamiętaj jednak, że ten blog nie jest moim jedynym zajęciem co oznacza, że nie gwarantuję, iż zajmę się każdym problemem i odpowiem na każde zapytanie.

Z uwagi na zasady etyki mojego zawodu nie będę mógł tutaj opisywać rozwiązań konkretnych spraw. Internet daje każdemu możliwość anonimowości a ja muszę wiedzieć kto stoi po każdej stronie sporu aby wykluczyć konflikt interesów.

Dlaczego blog ? Bo blog to świetne narzędzie do nawiązania relacji z Tobą. Dzięki niemu możesz mnie bliżej poznać, dowiedzieć się czym się zajmuję i skorzystać z mojej wiedzy. Dzięki temu możesz ocenić czy chcesz skorzystać z szerszej pomocy prawnej, wykraczającej poza ramy bloga.  Blog poza tym świetnie motywuje do pogłębiania swojej wiedzy. Wiem o tym, bo od kilku lat w kancelarii prowadzimy też inne blogi tematyczne

Zapraszam do lektury.